KADIN DOSTU KENT HATIRA ORMANI
            
        Körfez Kadına Yönelik Şiddetle Mücadele İlçe Teknik Kurulu “8 Mart Dünya Kadınlar Günü” kapsamında; İlçe Tarım ve Orman Müdürü Semra KOŞUMCU, Körfez Orman İşletme Şefi Nazım KAYADİBİ ve Körfez Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakıf Müdürü Cemil ARSLAN koordinatörlüğünde, 11 Mart 2019 tarihi saat 15:00’da Körfez İlçesi, Belen Köyü, Erikli Mevkiinde “Kadın Dostu Kent Hatıra Ormanı” ağaçlandırma faaliyeti gerçekleştirmiştir.
        Körfez Kaymakamı Sayın Dr. Hasan Hüseyin CAN ve kıymetli eşi Sayın Şengül CAN, Körfez İlçe Belediye Başkan Yardımcısı İsa TAŞ, Körfez İlçe Emniyet Müdürü Yusuf AYDIN, kurum amirleri, Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkan Danışmanı Nermin TOL, Kadına Yönelik Şiddetle Mücadele İl ve İlçe Teknik Kurul üyeleri, Kocaeli Üniversitesi Hereke Meslek Yüksekolulu Müdür Yardımcısı Aysen ŞİMŞEK KANDEMİR ve öğrencileri, Körfez İlçe Belediyesi Basın ve Yayın Müdürü Aslı KUŞ, mahalle muhtarları, İlimtepe 17 Ağustos İlkokulu ve Ortaokulu öğrencileri programa katılım sağlamıştır.
        Körfez Kaymakamı Sayın Dr. Hasan Hüseyin CAN ve eşi Şengül CAN’ın fidan dikimi ile başlayan etkinliğimiz, diğer katılımcıların fidanlarını dikmeleri ve toplu fotoğraf çekimi ile devam etmiştir.
        Geçmişten günümüze tarihte yer bırakan Kadınların isimleri ve katılımcıların isimlerinin yazılı olduğu kartlar fidanlar üzerine bağlanarak fidanlara isimler verilmiştir.
 
 
 
 
 

 

 
 
 
 
 

   
     
A: Tüpraş Gişeleri Yanı Körfez / KOCAELİ 
 
T : (0262) 528 85 48 - 49       F: (0262) 528 88 17
 
E: korfez@icisleri.gov.tr